Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 171
W tym miesiącu: 1923
Wszystkich: 214747
Łączysz się z
Twój komputer:
ec2-100-28-227-63.compute-1.amazonaws.com (100.28.227.63)

Szanowni Państwo

Firma TRUSTNET od ponad 10 lat zajmuje się budową sieci dostępowych (przewodowych i bezprzewodowych) na terenie miasta Częstochowy oraz na zamówienie indywidualnych Klientów na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdują się zarówno podłączenia osób indywidualnych jak również profesjonalne łącza symetryczne dla firm. W chwili obecnej dostarczamy "łączność ze światem" kilkuset Klientom indywidualnym i firmom na terenie miasta.

Jesteśmy również jedynym wykonawcą sieci internetowej wybranym przez Śródmiejską Spółdzielnię Mieszkaniową w Częstochowie.

PODSTAWA PRAWNA

Działamy na podstawie Zgłoszenia do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty (aktualnie Urząd Komunikacji Elektronicznej) o numerze: DRT-WZZ-2105/785/03

Firma TRUSTNET jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod numerem: 4 641

KADRA

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów posiadających odpowiednie wykształcenie (informatycy z dyplomami zarówno uczelni wyższych jak i certyfikatami szkoleń firm jak: Cisco, Molex, SEP itp), które zapewnią Państwu fachową i szybką obsługę oraz pewność działania budowanych przez nas sieci. Nasi pracownicy stale doskonalą swoją wiedzę m.in. w zakresie bezpieczeństwa sieciowego oraz nowych technologii.

SZKIELET SIECI

Dostęp do sieci Internet realizujemy w oparciu o własny szkielet światłowodowo/kablowo/radiowy. Podłączenia klienckie (tzw. ostatnia mila) zrealizowane są zarówno w formie radiolinii jak i kabla. Używamy wyłącznie markowego, certyfikowanego sprzętu (m.in. Cisco, HP, IBM, NEC, SuperMicro, Ubiquiti, MikroTik, D-link, itp.).

ŁĄCZA

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości łącz symetrycznych od firmy Exatel oraz 3S S.A.. Posiadamy własną adresację ASN oraz pełny routing BGP-4.Działamy szybko i sprawnie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.